Bezplatný programový bonus pro uživatele FixProTV

Jak náš bonus získáte?

Znáte někoho ve svém okolí, komu byste mohli aktivovat na jeho chytrém televizoru, počítači nebo tabletu naši službu FixProTV?

Pokud ano, aktivujte svému příbuznému, kamarádovi či přítelkyni bezplatně na měsíc testovací účet FixProTV. Následně nám zašlete na e-mail fixprotv@ktk.cz přihlašovací jméno (e-mail), pod kterým jste testovací účet aktivovali.

Jakmile bezplatný testovací účet Vašeho známého přejde do běžného režimu – zaregistruje si službu FixProTV na Kontaktním místě KTK, budeme Vás informovat prostřednictvím e-mailu, že Vám bezplatně aktivujeme u FixProTV na 2 měsíce programy Rozšířené nabídky.

Pro úplnost uvádíme, že FixProTV je prozatím dostupné jen pro uživatele internetového připojení od KTK.

Pokud máte k naší nabídce Bezplatného programového bonusu jakýkoliv dotaz, napište na fixprotv@ktk.cz.

Box Homatic R 4K – tovární nastavení

V případě potíží s boxem Homatic (nefunkční zvuk, nefunkční aplikace ModernTV) může pomoci tovární nastavení přístroje. Upozorňujeme, že po továrním nastavení se budete muset znovu přihlásit gmail účtem do Android prostředí boxu a potom FixProTV účtem do aplikace ModernTV. Pro tovární nastavení na úvodní obrazovce boxu vyberte ovladačem ikonu nastavení vpravo nahoře (ozubené kolečko), dále postupujte podle obrázků (kliknutím zvětšíte), Předvolby zařízení – O zařízení – Tovární nastavení.

Odebrat smart TV ze služby FixProTV

Může nastat situace (např. po aktualizaci aplikace ModernTV), kdy se při párování dalšího televizoru s Vaším účtem FixProTV zobrazí hlášení, že je překročen počet zařízení. V takovém případě se přihlaste Vaším FixProTV účtem na stránce www.modernitv.cz, poté kliknete na tento odkaz: www.modernitv.cz/account/devices, otevře se stránka, kde uvidíte Vaše zařízení, včetně spárovaných televizorů. U některého televizoru v části Smart TV klikněte na tři body v pravé horní části ikony a zvolte položku Odebrat zařízení. Přesnější určení spárovaných televizorů umožní položka Více informací. Postup je vidět na obrázku níže (kliknutím zvětšíte). Potom budete moci spárovat s Vaším účtem další televizor.

Bezplatný test FixProTV

« Zpět na FixProTV

Registrujte se kliknutím na tlačítko a vyzkoušejte zdarma na dobu 30 dnů, co FixProTV umí.

REGISTROVAT

Pokud máte potíže s instalací FixProTV, ovládáním či používáním, neváhejte a kontaktujte nás: fixprotv@ktk.cz

Důležité upozornění: Službu FixProTV je možné používat pouze v rámci připojení k internetu prostřednictvím sítě Kabelové televize Kopřivnice, s.r.o. a sítí spolupracujících partnerů.

FixProTV na počítači

« Zpět na FixProTV | Set-Top-Box | Smart TV | Mobil, tablet | Počítač

Na Vašem počítači můžete používat službu FixProTV v prohlížeči internetu. Můžete také použít program VLC (jen pro živé vysílání).

FixProTV na mobilním telefonu nebo tabletu

« Zpět na FixProTV | Set-Top-Box | Smart TV | Mobil, tablet | Počítač

Instalujte aplikace ModerniTV postupem určeným pro operační systém ve Vašem telefonu, např. pro Android použijte Obchod Play. Seznam podporovaných operačních systémů je k dispozici zde.

FixProTV na Smart TV

« Zpět na FixProTV | Set-Top-Box | Smart TV | Mobil, tablet | Počítač

Na televizoru instalujte aplikaci ModerniTV, při prvním spuštění je zobrazen párovací kód, který zadáte na stránce www.modernitv.cz/account/devices po kliknutí na tlačítko Přidat televizi. Aplikace se ovládá tlačítky na dálkovém ovladači televizoru, červené tlačítko pro hlavní menu, zelené tlačítko pro přepínání mezi programy, žluté tlačítko pro EPG a zpětné přehrávání, modrým tlačítkem vyvoláte nápovědu. Seznam televizorů s podporou pro aplikaci ModerniTV je k dispozici zde.

FixProTV na Set-Top-Boxu

« Zpět na FixProTV | Set-Top-Box | Smart TV | Mobil, tablet | Počítač

Set-top-box FixProTV vám umožní sledovat živé vysílání, nahrávat pořady nebo sledovat TV vysílání zpětně. A to na jakémkoliv televizoru, který je vybaven zdířkou pro připojení HDMI kabelu. Výhodou je výborná stabilita, velmi rychlé odezvy uživatelského rozhraní a pravidelné aktualizace od výrobce platformy. Přístroj obsahuje systém AndroidTV 10, umožňuje prohlížení internetu a instalaci dalších Android aplikací, jako je např. Youtube, Spotify, Netflix, HBO max. Pohodlné domácí streamování vám zabezpečí integrovaný Google Chromecast. K set-top-boxu je možné připojit prostřednictvím USB také klávesnici a myš.
Set-top-box pro svůj provoz vyžaduje připojení k internetu. Set-Top-Box pro FixProTV -> zakoupíte u nás.

Instalace je jednoduchá: přístroj zapojíte UTP kabelem k Vašemu domácímu routeru nebo přímo k modemu či optické jednotce. Dále propojíte Set-Top-Box prostřednictvím přiloženého HDMI kabelu s televizorem. Při prvním zapnutí je potřeba provést spárování s vaším účtem na stránce www.modernitv.cz. Podrobný návod jak aplikaci ModernTV instalovat a používat najdete zde v PDF dokumentu.

Technické parametry Set-Top-Boxu

Systém AndroidTV 10
CPU Quadcore ARM A55 2.0 GHz 24000 DMIPS
RAM 2 GB DDR
Interní paměť 16 GB eMMC
Vstupy/výstupy HDMI 2.1 HDCP 2.2, RJ45, USB-C, USB 2.0, USB 3.0, slot pro MicroSD, 3,5 mm jack, S/P-DIF TOSLINK
Rozlišení 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4K×2K
Formát souborů .mkv, .wmv, .mpg, .mpeg, .dat, .avi, .mov, .iso, .mp4, .rm, .jpg, .mbp, .gif a další
Video kodeky AV1, VP9 Profile-2, H.265 HEVC, H.264 AVC, H.264 MVC, MPEG-4, WMV/VC-1, AVS-P16(AVS+), MPEG-2, MPEG-1, RealVideo 8, 9, 10
Síťové připojení RJ-45 10/100 Ethernet, WiFi 2.4/5G, Bluetooth
Rozměry boxu 107 × 109 × 19 mm
Energie DC 12 V @ 1 A, max 12 W
Výrobce Homatics / SEIRobotics
Typové označení Box R 4K

Omezení některých funkcí FixProTV

« Zpět na FixProTV

Použitá připojovací síť – FixProTV je určena pro připojení prostřednictvím sítě Kabelové televize Kopřivnice a partnerských sítí FixPro. Mimo tyto sítě není službu možné používat.

FixProTV je doplňková služba k dodávce televizních programů prostřednictvím kabelové televize. FixProTV rozšiřuje možnosti běžného kabelového příjmu v rámci domácnosti o zejména možnost sledovat televizní programy na dalších „obrazovkách“. Používat službu FixProTV samostatně bez platby za Základní televizní nabídku není možné. Samostatné používání FixPro TV bude umožňovat jiná verze této služby, kterou připravujeme.

Rozsah služeb, které FixProTV nabízí, je omezený požadavky jednotlivých televizních stanic. Z tohoto důvodu se může stát, že některé pořady není možné nahrávat nebo je omezena doba uložení jejich nahrávky u funkce zpětné zhlédnutí nebo Rekordér, případně lze pořady nahrát až při jejich repríze.

Podobné omezení se týká i počtu současně aktivních zařízení. Některé televizní stanice aplikují omezení počtu současně zapnutých zařízení, na kterých pořady můžete sledovat.

Je nám líto, že může docházet k výše popsaným omezením. Omezení provádí systém automaticky na základě požadavků držitelů autorských práv a Kabelová televize Kopřivnice a FixPro nemají možnost je ovlivnit.