Omezení některých funkcí FixProTV

« Zpět na FixProTV

Použitá připojovací síť – FixProTV je určena pro připojení prostřednictvím sítě Kabelové televize Kopřivnice a partnerských sítí FixPro. Mimo tyto sítě není službu možné používat.

FixProTV je doplňková služba k dodávce televizních programů prostřednictvím kabelové televize. FixProTV rozšiřuje možnosti běžného kabelového příjmu v rámci domácnosti o zejména možnost sledovat televizní programy na dalších „obrazovkách“. Používat službu FixProTV samostatně bez platby za Základní televizní nabídku není možné. Samostatné používání FixPro TV bude umožňovat jiná verze této služby, kterou připravujeme.

Rozsah služeb, které FixProTV nabízí, je omezený požadavky jednotlivých televizních stanic. Z tohoto důvodu se může stát, že některé pořady není možné nahrávat nebo je omezena doba uložení jejich nahrávky u funkce zpětné zhlédnutí nebo Rekordér, případně lze pořady nahrát až při jejich repríze.

Podobné omezení se týká i počtu současně aktivních zařízení. Některé televizní stanice aplikují omezení počtu současně zapnutých zařízení, na kterých pořady můžete sledovat.

Je nám líto, že může docházet k výše popsaným omezením. Omezení provádí systém automaticky na základě požadavků držitelů autorských práv a Kabelová televize Kopřivnice a FixPro nemají možnost je ovlivnit.