Popis STB a CA modulů

 CA modul SMiT Conax CI+ (Chipset Pairing CAM)

 

CA Modul 

Slouží pro vložení dekódovací karty a společně s kartou k dekódování placené nabídky KTKdigi (např. Basic HD). Pro sledování volně šířených TV kanálů (základní nabídka) není potřebný.

Tento modul je určen pro všechna koncová zařízení (televizní přijímače nebo Set-Top-Boxy), která jsou vybavena DVB-C tunerem a mají kompatibilní CI/CI+ (Common Interface) slot. Televizní přijímač nejprve nalaďte (návod), až po naladění použijte CA modul k odkódování vaší nabídky.
Důležité: „Televizní přijímač musí  mít naladěny vždy VŠECHNY televizní kanály ještě před použitím CA modulu!

Uživatel zasune dekódovací kartu nejdříve do modulu, následně modul, již s osazenou kartou, vkládá do přijímače. Nově zakoupená dekódovací karta je nastavena na tzv. Preview, znamená to, že jsou na ni odblokovány všechny kanály z naší placené nabídky. Preview je na kartě nastaveno proto, aby Vám po vložení CAM modulu s kartou do přijímače ihned fungovala, nezávisle na tom, jaké kanály máte objednány. Po několika dnech (max. 10) bude karta nastavena pouze na kanálovou nabídku, kterou jste si zvolili. Doporučujeme využít toto období k seznámení se s celou kanálovou nabídkou KTKdigi.
 Manuál ke stažení


FixProTV Android Box (zakoupíte na Kontaktním místě KTK)

Naše malá krabička s AndroidTV 10 vám otevře svět multimediální zábavy. Televizní kanály, filmy, seriály, hudba, reality-show. To vše v ní najdete pěkně pohromadě! Proměňte svou běžnou (i starší) televizi na chytré zařízení, které se stane multimediálním centrem vaší domácnosti.  Dívejte se na FixProTV, HBO max, Netflix, VOYO, iPrima+, poslouchejte hudbu ze Spotify, přehrávejte si videa na YouTube nebo stahujte další aplikace dostupné v Google Play. Prostřednictvím Android Boxu můžete také sledovat živé televizní programy. Stačí se přihlásit k odběru služby v aplikaci ModernTV a můžete sledovat.

Chytrý Android Box pro zpětné i živé sledování a nahrávání televizních pořadů, vyžaduje připojení k internetu. Programová nabídka (včetně placených kanálů, které máte aktivní na své dekódovací kartě v některém z programových balíčků Rozšířená nabídka, Rozšířená nabídka plus). Detailnější popis set-Top-Boxu. Tento Android Box pro FixProTV zakoupíte u nás na Kontaktním místě. Před nákupem vyzkoušejte FixProTV na 30 dní zdarma!


Homatics Dongle R (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)

Tato malá krabička s Android TV 11 vám umožní vstup do světa multimediální zábavy. Pokud se chystáte na služební cestu, na dovolenou anebo jen na chalupu, s tímto zařízením budete mít své oblíbené filmy, seriály i hudbu stále k dispozici. Dívejte se na FixProTV, HBO Max, Netflix, poslouchejte hudbu ze Spotify, přehrávejte si videa na YouTube nebo stahujte další aplikace dostupné v Google Play. Díky Chromecastu navíc můžete připojit k TV chytrý telefon, tablet, notebook, a zrcadlit obsah na obrazovce televize. Wi-Fi 5 (2,4GHz/5GHz) 

Tip na nákup v některém E-shopu: ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Obdobnou (novější) verzi Homatics DONGLE G s Google TV, doplněnou o USB-C a LAN konektor zakoupíte v některém E-shopu: ZDE nebo ZDE nebo ZDE.

Použijete pro FixProTV (zpětné i živé sledování a nahrávání televizních pořadů), vyžaduje připojení k internetu (doporučujeme verzi G s LAN konektorem). Programová nabídka (včetně placených kanálů, které máte aktivní na své dekódovací kartě). Stačí se přihlásit k odběru služby v aplikaci ModernTV a můžete sledovat. (FixProTV vyzkoušet ZDARMA)

Užitečný TIP: Tlačítko „raketa“ na tomto ovladači můžete také namapovat na libovolnou nainstalovanou aplikaci. Budete tak mít okamžitý přístup například k aplikaci ModernTV nebo Voyo či Disney+


Homatics BIG ČERNÝ dálkový ovladač (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)

Na BIG ovládání najdete oproti standardnímu také numerická tlačítka, barevná tlačítka (pro rychlý přístup k funkcím v různých aplikacích), tlačítko pro změnu AV/HDMI vstupu a samozřejmě všechna tlačítka ze standardního ovládání.

Velmi pohodlné dálkové ovládání se vším, co potřebujete. Rychle se v něm zorientujete a navigace v nabídkách pro vás bude bezproblémová. Velmi užitečné pro FixProTV (ModernTV).

Na ovládacím panelu najdete tlačítka pro rychlý přístup na YouTube nebo jednu z nejoblíbenějších streamovacích služeb Netflix.

Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE nebo ZDE nebo ZDE.


TESLA MediaBox XT850 Android TV 11 s tunerem DVB-T2/C (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)

Tesla - DO

ULTRA HD 4K Android TV 11 hybridní box certifikovaný společností Google s podporou online služeb a přehrávání videa, hudby i fotografií. Kombinuje multimediální zařízení a set-top box s podporou DVB-T2/C digitálního příjmu. K boxu se dodává kvalitní dálkové ovládání, které má navíc numerické a barevné tlačítka.

U tohoto MediaBoxu naopak musíte oželet zejména digitální optický audio výstup, který by mu ovšem slušel, na druhou stranu nabízí, trochu zvláštně, analogový výstup A/V v podobě 3,5 mm konektoru typu jack. (návod PDF) (certifikovaný operační systém Android TV 11, 2 GB DDR4 operační paměť, 32 GB eMMC vnitřní paměť)

Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE nebo ZDE nebo ZDE. (shlédněte krátké video na YouTube)


Amiko HD8265+  (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)

 

Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE nebo ZDE
– Univerzální Set-Top-Box – digitální přijímač s DVB-C tunerem pro příjem volných i kódovaných televizních a rozhlasových kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení HDTV (například bonusový programový balíček Basic HD nebo jiná placená nabídka vyžaduje CA modul s kartou)
– Levný HD přijímač, DVB-S/S2, DVB-T/T2 a DVB-C, příjem kanálů ve Full HD kvalitě; podpora USB nahrávání, LAN RJ45, CI slot, podpora USB WiFi, 6000 kanálů (TV a rádio), 2x USB 2.0, HDMI, RS232, S/PDIF optický, Extérní IR, EPG, RSS čtečka, předpověď počasí.

  • Podpora streamování televizních a rádiových programů pro Android zařízení v lokální síťi. Pro streamování je zapotřebí si stáhnout zdarma aplikaci z Google play – Amiko Streamer. Aplikace umožňuje i přepínání kanálů. V přijímači musí být zapnutá funkce „Big2Small“.
  • Podpora IPTV – Stalker TV, Xtream TV, Web TV.

Software, návod, …

 


AB TereBox 2T – HD PVR, DVB-C MPEG-4  (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)


Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE nebo ZDE.  (levnější variantou může být například AB CryptoBox 2T)
– digitální kabelový přijímač DVB-C pro příjem pouze volných (nekódovaných) televizních a rozhlasových kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení HDTV (Důležité: POUZE pro volné TV kanály = Základní nabídka)
– po připojení externího USB pevného disku nebo paměťového média se z přijímače stane multimediální centrum schopné přehrávat filmy, hudbu a fotografie přímo na obrazovce televizoru.
– Podpora zvukového formátu Dolby Digital.


OPTICUM C200 – HD PVR, DVB-C MPEG-4  (neprodává se v KTK – pouze pro informaci)

1 2 width=
Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE nebo ZDE
– digitální kabelový přijímač DVB-C pro příjem pouze volných (nekódovaných) televizních a rozhlasových kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení HDTV (Důležité: POUZE pro volné TV kanály = Základní nabídka, nepodporuje kompresní formát HEVC)
– po připojení externího USB pevného disku nebo paměťového média se z přijímače stane multimediální centrum schopné přehrávat filmy, hudbu a fotografie přímo na obrazovce televizoru.

Manuál ke stažení Aktuální firmware (CZ Menu)

INTEK HD-C63CX (již se neprodává – pouze pro informaci)

HD SET-TOP-BOX Intek

Jednotunerový HDTV STB pro příjem TV kanálů v HD i SD rozlišení (vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4), dekodér Conax, HDMI výstup, AV výstup s redukcí, S/PDIF optický audio výstup, ethernet RJ-45, USB s PVR funkcí nahrávání TV programů na externí HDD disk, podpora DLNA. Přehrávač hudby a foto přes USB.
Manuál ke stažení Náhradní DO

Kaon SD (již se neprodává – pouze pro informaci)

SET-TOP-BOX příjem digitálního televizního vysílání v normě MPEG2. Je vybaven výstupem SCART a systémem CONAX CAS7 s párováním karty a dekodéru.
Manuál ke stažení

Kaon HD (již se neprodává – pouze pro informaci)

Tento SET-TOP-BOX je určen pro příjem digitálního televizního vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4, t.j. umí přijímat vysílání ve vysokém rozlišení. Je vybaven výstupem HDMI a SCART a samozřejmě má v sobě CONAX CAS7 s párováním karty a dekodéru. Jeho parametry jsou určeny pro náročné diváky a všem se bude určitě líbit.
Manuál ke stažení

Kaon HD PVR (již se neprodává – pouze pro informaci)

Přístroj pro příjem digitálního televizního vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4, obsahuje dva tunery a umožňuje nahrávat až dva programy na integrovaný harddisk a třetí sledovat. Přístroj je také vybaven USB portem pro práci se soubory MP3 a JPG.
Manuál ke stažení
Firmware ke stažení

Handan CV-7000HD (již se neprodává – pouze pro informaci)

DVB-C CV-7000HD

Digitální kabelový přijímač Handan CV7000-HD přijímá digitální vysílání v kompresních formátech MPEG2 a MPEG4, výstupní rozlišení lze nastavit na 576p, 720p a 1080i. Pokud zákazník nemá TV přijímač vybavený HDMI vstupem, může použít kabeláž pro YUV propojení (3x cinch pro video + 2x cinch pro audio).
Vhodný TV přijímač: Pro HD vysílání lze doporučit TV se 756 řádky (tedy rozlišením minimálně 1280*720) a HDMI vstupem. Upozorňujeme, že samotné konstatování výrobce, že TV přijímač je HD ready, ještě nezaručuje kvalitní příjem vysílání. Důležitou podmínkou je rozlišení obrazu, většinou udávané jako počet řádek. TV přijímače s počtem 480 řádek nejsou z tohoto hlediska HD ready.
Manuál ke stažení

Handan CV-5000 (již se neprodává – pouze pro informaci)

Handan CV 5000 CNXi

Jedná se přístroj o velikosti 250 mm x 40 mm x 200 mm vybavený rozhraním pro vložení dekódovací karty pro příjem placených programů. Ovládací menu a EPG (Elektronický programový průvodce) i přiložený návod je v českém jazyce. Je rovněž vybaven elektronickým rodičovským zámkem, kdy je možno pomocí PINu znemožnit např. dětem kanály s nevhodným obsahem.
Instalace kabelového set-top-boxu spočívá pouze ve vložení přístroje do signálové cesty k televizoru. V praxi to znamená, že stávající přívod od anténní zásuvky kabelové televize zapojíme do set-top-boxu a ten propojíme pomocí přiložených kabelů s televizorem. Set-Top-Box je potřeba rovněž propojit s televizorem přiloženým kabelem SCART. Zaměstnanci naší společnosti se snaží svým zákazníkům vyjít vstříc a provádějí základní nastavení před předáním přístroje. (označeno nálepkou PŘEDLADĚNO).
Manuál ke stažení

Handan CV-6000 Twin DVR (již se neprodává – pouze pro informaci)

DCX 6000 C Twin

SET-TOP-BOX vybavený dvojitým DVB-C tunerem a HDD 160GB jehož softwarová výbava ve spolupráci s EPG umožňuje nebývalý komfort záznamu pořadů. Tento přístroj umožňuje nahrávání až čtyř programů a sledování jiného. Je také možné propojit set-top-box s počítačem přes USB a nahrát si na vestavěný pevný disk vlastní fotografie nebo hudbu a zálohovat na počítač nahrané filmy. USB ovladače jsou určeny pro Windows XP, Windows 98 a Windows 2000.
Manuál ke stažení
Ovladač pro USB rozhraní ke stažení (archiv rozbalte na disk a spusťte setup.exe)

Technisat DIGIT MF4-K (již se neprodává – pouze pro informaci)

Technisat DIGI MF4-K

Přístroj s atraktivním vzhledem, určený pouze pro příjem základní nabídky – nelze použít dekódovací kartu. Ovládací menu a EPG (Elektronický programový průvodce) i přiložený návod je v českém jazyce.