KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

Popis STB a CA modulu

 CA modul SMiT Conax CI+ (Chipset Pairing CAM)

 

CA Modul

Slouží pouze k dekódování placené nabídky KTKdigi. Pro sledování volně šířených programů (základní nabídka) není potřebný.

Tento modul je určen pro všechna koncová zařízení (televizní přijímače a Set-Top-Boxy), která jsou vybavena DVB-C tunerem a mají kompatibilní CI/CI+ (Common Interface) slot. Televizní přijímač nejprve nalaďte (návod), až po naladění použijte CA modul k odkódování vaší nabídky. Důležité: „Televizní přijímač musí naladit vždy VŠECHNY televizní kanály bez vloženého CA modulu!
Tímto CA modulem se také snažíme vyjít vstříc všem zájemcům, kteří nechtějí být závislí na STB (Set-Top-Boxech) od KTK, ale chtějí sledovat placenou nabídku KTKdigi na svém Set-Top-Boxu nebo jiném koncovém zařízení dle vlastního výběru.
U televizních přijímačů s DVB-C tunerem doporučujeme pro správnou funkčnost CA modulu překontrolovat a aktualizovat firmware v TV přijímačích. Aktuální Firmware (software) najdete na WEB stránkách svého výrobce televizního přijímače. Zákazníky, kteří hodlají použít tento CA modul v CI kartách v PC upozorňujeme, že majitelé vysílacích práv placených televizí nemají většinou vykoupená práva pro příjem těchto programů na PC a proto nemůžeme garantovat funkcionalitu v těchto koncových zařízeních.


OPTICUM C200 HD PVR, DVB-C MPEG-4  (neprodává se – pouze pro informaci)

 Tip na nákup v některém E-shopu ZDE nebo ZDE

– digitální kabelový přijímač DVB-C pro příjem pouze volných (nekódovaných) televizních a rozhlasových programů vysílaných ve vysokém rozlišení HDTV (volné programy = Základní nabídka)
– po připojení externího USB pevného disku nebo paměťového média se z přijímače stane multimediální centrum schopné přehrávat filmy, hudbu a fotografie přímo na obrazovce televizoru.

Manuál ke stažení

INTEK HD-C63CX (již se neprodává – pouze pro informaci)

HD SET-TOP-BOX Intek

Jednotunerový HDTV STB pro příjem programů v HD i SD rozlišení (vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4), dekodér Conax, HDMI výstup, AV výstup s redukcí, S/PDIF optický audio výstup, ethernet RJ-45, USB s PVR funkcí nahrávání TV programů na externí HDD disk, podpora DLNA. Přehrávač hudby a foto přes USB.
Manuál ke stažení

Kaon SD (již se neprodává – pouze pro informaci)

SET-TOP-BOX příjem digitálního televizního vysílání v normě MPEG2. Je vybaven výstupem SCART a systémem CONAX CAS7 s párováním karty a dekodéru.
Manuál ke stažení

Kaon HD (již se neprodává – pouze pro informaci)

Tento SET-TOP-BOX je určen pro příjem digitálního televizního vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4, t.j. umí přijímat vysílání ve vysokém rozlišení. Je vybaven výstupem HDMI a SCART a samozřejmě má v sobě CONAX CAS7 s párováním karty a dekodéru. Jeho parametry jsou určeny pro náročné diváky a všem se bude určitě líbit.
Manuál ke stažení

Kaon HD PVR (již se neprodává – pouze pro informaci)

Přístroj pro příjem digitálního televizního vysílání v normě jak MPEG2 tak i MPEG4, obsahuje dva tunery a umožňuje nahrávat až dva programy na integrovaný harddisk a třetí sledovat. Přístroj je také vybaven USB portem pro práci se soubory MP3 a JPG.
Manuál ke stažení
Firmware ke stažení

Handan CV-7000HD (již se neprodává – pouze pro informaci)

DVB-C CV-7000HD

Digitální kabelový přijímač Handan CV7000-HD přijímá digitální vysílání v kompresních formátech MPEG2 a MPEG4, výstupní rozlišení lze nastavit na 576p, 720p a 1080i. Pokud zákazník nemá TV přijímač vybavený HDMI vstupem, může použít kabeláž pro YUV propojení (3x cinch pro video + 2x cinch pro audio).
Vhodný TV přijímač: Pro HD vysílání lze doporučit TV se 756 řádky (tedy rozlišením minimálně 1280*720) a HDMI vstupem. Upozorňujeme, že samotné konstatování výrobce, že TV přijímač je HD ready, ještě nezaručuje kvalitní příjem vysílání. Důležitou podmínkou je rozlišení obrazu, většinou udávané jako počet řádek. TV přijímače s počtem 480 řádek nejsou z tohoto hlediska HD ready.
Manuál ke stažení

Handan CV-5000 (již se neprodává – pouze pro informaci)

Handan CV 5000 CNXi

Jedná se přístroj o velikosti 250 mm x 40 mm x 200 mm vybavený rozhraním pro vložení dekódovací karty pro příjem placených programů. Ovládací menu a EPG (Elektronický programový průvodce) i přiložený návod je v českém jazyce. Je rovněž vybaven elektronickým rodičovským zámkem, kdy je možno pomocí PINu znemožnit např. dětem kanály s nevhodným obsahem.
Instalace kabelového set-top-boxu spočívá pouze ve vložení přístroje do signálové cesty k televizoru. V praxi to znamená, že stávající přívod od anténní zásuvky kabelové televize zapojíme do set-top-boxu a ten propojíme pomocí přiložených kabelů s televizorem. Set-Top-Box je potřeba rovněž propojit s televizorem přiloženým kabelem SCART. Zaměstnanci naší společnosti se snaží svým zákazníkům vyjít vstříc a provádějí základní nastavení před předáním přístroje. (označeno nálepkou PŘEDLADĚNO).
Manuál ke stažení

Handan CV-6000 Twin DVR (již se neprodává – pouze pro informaci)

DCX 6000 C Twin

SET-TOP-BOX vybavený dvojitým DVB-C tunerem a HDD 160GB jehož softwarová výbava ve spolupráci s EPG umožňuje nebývalý komfort záznamu pořadů. Tento přístroj umožňuje nahrávání až čtyř programů a sledování jiného. Je také možné propojit set-top-box s počítačem přes USB a nahrát si na vestavěný pevný disk vlastní fotografie nebo hudbu a zálohovat na počítač nahrané filmy. USB ovladače jsou určeny pro Windows XP, Windows 98 a Windows 2000.
Manuál ke stažení
Ovladač pro USB rozhraní ke stažení (archiv rozbalte na disk a spusťte setup.exe)

Technisat DIGIT MF4-K (již se neprodává – pouze pro informaci)

Technisat DIGI MF4-K

Přístroj s atraktivním vzhledem, určený pouze pro příjem základní nabídky – nelze použít dekódovací kartu. Ovládací menu a EPG (Elektronický programový průvodce) i přiložený návod je v českém jazyce.

 

 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz