KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

FixProTV na Set-Top-Boxu

« Zpět na FixProTV | Set-Top-Box | Smart TV | Mobil, tablet | Počítač

Set-Top-Box FixProTV vám umožní sledovat živé vysílání, nahrávat pořady nebo sledovat vysílání až 7 dní zpětně ze základní programové nabídky a to na jakémkoliv televizoru, který je vybaven zdířkou pro připojení HDMI kabelu. Výhodou je výborná stabilita, velmi rychlé odezvy uživatelského rozhraní a pravidelné aktualizace od výrobce platformy. Set-Top-Box navíc umožňuje prohlížení fotografií nebo přehrávání filmů z USB disku, prohlížení internetu (Chrome), nebo instalaci některých Android aplikací, jako je např. Kodi. K Set-Top-Boxu je možné připojit prostřednictvím USB také klávesnici a myš.
Set-Top-Box pro svůj provoz vyžaduje připojení k internetu.

Instalace je jednoduchá: přístroj zapojíte UTP kabelem k Vašemu domácímu routeru nebo přímo k modemu či optické jednotce. Dále propojíte Set-Top-Box prostřednictvím přiloženého HDMI kabelu s televizorem. Při prvním zapnutí přistroj požaduje zadání kódu, který obdržíte při zakoupení.

Set-Top-Box ovládáte podobně jako televizor dálkovým ovladačem. Žlutým tlačítkem vstoupíte do elektronického programového průvodce, kde může zvolit program a pořad k přehrávání nebo záznamu až 7 dní zpětně. Záznamy pořadů můžete nastavit až 7 dní předem. Zeleným tlačítkem přepínáte živé vysílání. Červeným tlačítkem vyvoláte nabídku se seznamem nahraných pořadů. Podrobný návod je přiložen.

 

 

 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz