KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

Aktuální informace

[19. 03. 2018]

Formule 1 na Sport1 a Sport2 HD

Formule 1 je po zimní přestávce zpět. S novými monoposty, logem, startovními časy a mnoha dalšími změnami. Jedna věc však zůstává. Již tradičně mohou motorističtí fanoušci sledovat nejrychlejší motoristické závody na světě od úvodní sekundy prvního volného tréninku Velké ceny Austrálie až po poslední stupně vítězů v Abú Dhabí živě s balíčkem Thematic HD na KTKdigi. Exkluzivně na sportovních stanicích Sport1 a Sport2 HD. První závod již tento víkend – závod Formule 1, Velká cena Austrálie, přímý přenos na Sport2 HD (Ne v 7:00 hod.)

[13. 03. 2018]

ČT koupila práva na zítřejší sjezd i čtvrteční Super G

České televizi se podařilo koupit práva na nadcházející závody Světového poháru ze švédského Åre, ve kterých bude startovat Ester Ledecká.

Středeční závod ve sjezdu odvysílá program ČT sport HD přímým přenosem od 11:55 hodin. Čtvrteční Super G uvidí diváci živě, taktéž na sportovní stanici České televize, a to ve čtvrtek od 10:15 hodin.

zdroj: ČT

[05. 03. 2018]

Ukončení vysílání analogových programů

Dne 19.3.2018 budou odpojeny z analogové nabídky další dva programy – ČT sport a TV Noe. V analogové nabídce zbudou programy ČT 1 SM, ČT 2, ČT 24, Nova. Prima a KTK infokanál. Tyto z bývající analogové programy budou ukončeny nejpozději k 11.11.2018. Tento dlouhodobě plánovaný krok je nezbytný pro uvolnění kmitočtů souvisejících s připravovanými změnami programové nabídce KTKdigi. Děkujeme za pochopení.

[23. 02. 2018]

KTK infokanal v HD rozlišení

Od pondělí 26. února bude programová nabídka digitální kabelové televize KTKdigi rozšířena o KTK infokanál v HD kvalitě. Díky pořízení moderní technologie budeme nyní odbavovat vysílání programu kabelové televize nejen v dosavadním SD rozlišení, ale nově i v HD kvalitě. Tímto krokem navazujeme na současný trend a požadavky našich diváků. Novinkou našeho magazínu bude i nový grafický design , který má být modernější, svižnější a blíže světovým trendům. Aktualizované znělky a jingly budou provázet všechna naše vydání kopřivnického magazínu od 2. března a postupně budou přibývat další novinky. Změny nastanou i u nabídky analogové, kde v průběhu měsíce března plánujeme vyřadit další skupinu programů. (314MHz, QAM64, SR6900)

[16. 02. 2018]

Nová verze aplikace ModernTV pro televizory Samsung

Zákazníci používající naši službu FixProTV a zároveň vlastnící chytrý televizor Samsung mohou očekávat novou verzi aplikace ModernTV s odstraněnými chybami a vylepšenou stabilitou. Po aktualizaci aplikace v televizoru bude potřeba provést nové párování prostřednictvím stránky https://modernitv.cz/account/devices. V některých případech se může stát, že se aplikace z nabídky televizoru ztratí a bude potřeba provést novou instalaci aplikace.
Služba FixProTV vám umožní sledovat zpětně a nahrávat pořady a programy (programová nabídka zde), které nejsou dostupné pod „červeným tlačítkem“. Služba FixProTV funguje také na počítačích, tabletech a telefonech a můžete ji nezávazně vyzkoušet na měsíc zdarma.

 

 
 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz