Aktuální informace

[15. 07. 2024]

Plánovaný servisní zásah 17. 7. 2024

Dne 17. 7. 2024 v dopoledních hodinách proběhne plánovaný servis záložního napájení technologií Kabelové televize. Dopad na služby budeme minimalizovat, přesto v průběhu servisních činností může dojít k přerušení dodávky televizních služeb a internetových služeb.

[12. 07. 2024]

Wimbledonské finále na ČT

Wimbledonské finále Barbory Krejčíkové odvysílá Česká televize v přímém přenosu. Česká tenistka Barbora Krejčíková se ve finále Wimbledonu utká s Italkou Jasmine Paoliniovou. A diváci České televize budou u toho. Přímý přenos sobotního utkání odvysílá ČT2 HD od 14:55. Záznam pak mohou diváci sledovat na ČT sport HD od 20:35. ČT sport bude také v sobotu živě vysílat další etapu Tour de France. Vedle toho uvede sportovní program České televize v sobotu i přenos z Bohemia Rally a na ČT sport Plus.

[10. 07. 2024]

Plánovaný servisní zásah 10. 7. 2024

Dne 10. 7. 2024 v dopoledních hodinách proběhne plánovaný servis záložního napájení technologií Kabelové televize. Dopad na služby budeme minimalizovat, přesto v průběhu servisních činností může dojít k přerušení dodávky televizních služeb a internetových služeb.

[31. 05. 2024]

ME 2024 v Německu

Evropský šampionát ME 2024 v Německu se letos odehraje od 14. června do 14. července 2024 na deseti německých stadionech. Tím, že se mistrovství Evropy 2024 odehraje v sousedním Německu, se českým fanouškům otevírá skvělá možnost, jak tento fotbalový svátek navštívit. Co se týče vysílání, bychom se tentokrát měli vrátit k tradičnímu nastavení. Výhradní práva na vysílání šampionátu má Česká televize, konkrétně by vše podstatné mělo být na kanálu ČT Sport. Kromě toho budou všechna utkání k vidění také na internetové platformě ČT Sport Plus.

Výsledek sedmnáctého evropského šampionátu bude znám 14. července 2024 po finálovém klání v Berlíně. O třetí místo se na ME nehraje, bronz získají oba poražení semifinalisté. Čeští reprezentanti své působení v základní skupině zahájí v úterý 18. června od 21 hodin utkáním se silným Portugalskem, v jehož dresu čeká pravděpodobně poslední velká mezinárodní akce legendárního Cristiana Ronalda. Na zbylé dva zápasy se Češi přesunou z Lipska do Hamburku a zde se nejprve utkají 22. června s nováčkem na evropských šampionátech – Gruzií. V závěrečném skupinovém zápase pak ve středu 26. června od 21 hodin Češi vyzvou houževnaté Turecko.

 

[21. 05. 2024]

Služba HBO Max se mění na MAX

Od 21. května 2024 prošla streamovací služba HBO Max změnou a nyní se prezentuje pod novým názvem Max. Přihlašovací údaje zákazníků zůstávají beze změny, a v případě používání služby na chytrých televizích či mobilních telefonech by měla proběhnout aktualizace aplikace automaticky. Všichni stávající uživatelé budou automaticky převedeni na Standardní balíček, který nabízí obraz ve Full HD kvalitě, možnost sledování na dvou zařízeních najednou a umožňuje offline stažení až 30 epizod nebo filmů.

Nově přepracovaná aplikace Max slibuje bohatší a personalizovanější obsah. Uživatelé si mohou vytvořit profily pro děti i dospělé, které lze ochránit PIN kódem, což zvyšuje bezpečnost a kontrolu nad obsahem.

Jako bonus, bez ohledu na typ předplatného, budou mít všichni předplatitelé Max exkluzivní přístup ke kompletnímu obsahu letních olympijských her v Paříži, které se konají od 26. července do 11. srpna. Tato speciální nabídka umožní fanouškům sledovat všechny vzrušující momenty této prestižní sportovní události.