KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

Aktuální informace

[15. 08. 2019]

Český rozhlas rozšiřuje HbbTV aplikaci Audioarchiv

Český rozhlas rozšiřuje HbbTV aplikaci Audioarchiv, která byla dosud k dispozici pouze pro stanici Radio Wave pod červeným tlačítkem i na další rozhlasové stanice. Posluchači tak nyní mohou poslouchat audioarchiv na televizích také u stanic Český rozhlas Radiožurnál, Dvojka, Vltava, Plus, D-dur, Radio Junior a Jazz. Kromě Audioarchivu je v HbbTV pro kanály Český rozhlas Radiožurnál a Radio Wave k dispozici i Vizualizované vysílání. To nabízí k živému poslechu i další doplňkový obsah, jako jsou informace o vysílaném pořadu, obrázky pořadu a moderátorů, právě hrané písničky, články z webových stránek stanice, obsah ze sociálních sítí nebo upoutávky na následující pořady.

[02. 07. 2019]

Všechny tři kanály HBO v HD rozlišení

V úterý 2.7.2019 zařadila kabelová televize do své nabídky KTKdigi TV kanály HBO 2 HD a HBO 3 HD. Od této chvíle jsou všechny filmové kanály HBO dostupné v HD kvalitě.

Všechny HBO kanály jsou dostupné v rámci prémiového balíčku HBO kino a HBO Maxpack Kino. V případě, že se nové kanály nezobrazí automaticky, doporučujeme opětovné naladění TV přijímačů. (354MHz,QAM256,SR6900)
Původní distribuce SD verze všech kanálů HBO budou ukončeny nejpozději do konce kalendářního roku.

 

[01. 07. 2019]

Konec SD distribuce Travel Channel v KTKdigi

Placený cestopisný kanál Travel Channel ukončil distribuci v klasickém SD rozlišení v KTKdigi. Travel Channel v placené nabídce KTKdigi zůstává, ale už jen v technicky dokonalejším přenosu – v HD rozlišení. V seznamů kanálů jej najdete pod názvem Travel Channel HD. Některé televizní přijímače mohou vyžadovat opětovné naladění. Více informací zde -> www.ktkdigi.cz/hd (362MHz, QAM256, SR6900)

[28. 06. 2019]

Wimbledon 2019

Mezinárodní tenisové mistrovství Velké Británie je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Hraje se každoročně na začátku července na travnatých dvorcích All England Clubu v londýnské části Wimbledon. V roce 2019 se hraje od 1. do 14. července. Vítězství z roku 2018 obhajují Novak Djokovič a Angelique Kerberová. České tenistky jsou znovu mezi favoritkami grandslamu. V lednu hrála finále Australian Open Petra Kvitová, na pařížské antuce bojovala o titul Markéta Vondroušová a očekává se, že i na trávě ve Wimbledonu, kde se začne hrát v pondělí, může některá z českých hráček útočit v All England Clubu na titul. V mužském pavouku se po roční pauze objeví Tomáš Berdych, Jiří Veselý po úspěšné kvalifikaci vyzve turnajovou šestku Alexandera Zvereva. Sledujte s námi na kanálech Nova sport 1 HD a Nova sport 2 HD s balíčkem Thematic HD.

[20. 06. 2019]

ČT spouští v HbbTV novou podobu aplikace iVysílaní

Česká televize spustila v HbbTV novou verzi své nejnavštěvovanější aplikace – iVysílání. Kromě změny designu přibylo množství nových funkcí včetně možnosti sledování obsahu přímo z webu ČT, či tematické členění pořadů dle vybraných žánrů. Na úvodní obrazovce se nachází nejen programové tipy a nejsledovanější pořady, ale rovněž tematické členění obsahu do dvanácti základních žánrů, které jsou následně rozděleny do dalších podrobných kategorií. Vyhledávání pořadů tak bude pro uživatele výrazně jednodušší. Aplikace iVysílání zahrnuje celý video archiv České televize, tedy pořady vysílané od roku 2006. Informovala o tom ČT.

Přílohy: iVysílání úvod (640 kB) * iVysílání kategorie (1028 kB) * iVysílání bonusy (644 kB)

 

 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz