Aktuální informace

[04. 10. 2022]

Výluka některých televizních programů – 4. října 2022

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o. informuje, že v úterý 4. října 2022 budou v dopoledních hodinách (od 08:01 do 9:59) probíhat servisní práce na hlavní stanici kabelové televize. V době provádění prací nebudou některé televizní programy dostupné. Děkujeme za pochopení.

[05. 09. 2022]

Nové kanály – History HD a LALA TV

Do volně šířené nabídky byla přidána stanice RTVS :24 (LCN 56). Zpravodajský kanál veřejnoprávní Slovenské televize. Z nabídky KTKdigi byla z technických důvodů vyřazena Slovenská esportová stanice Chuck TV HD (LCN 46). Vysílatel tohoto tematického kanálu dlouhodobě nedodával signál.

Kanály History HD a LALA TV najdou diváci v programovém balíčku Rozšířená nabídka plus. History HD (LCN 117) provede diváky cestou staletími a spojí náš moderní svět s jeho historickými kořeny poutavým, vzrušujícím a často překvapivým způsobem. Vysílá pořady, které chtějí diváka oslovit zábavnou formou a které vytahují minulost na světlo zajímavým neotřelým způsobem v HD kvalitě..

Dětský kanál LALA TV (LCN 182) je nová unikátní česká písničková televize pro nejmenší!  LALA TV vyčaruje dětem úsměv na tváři 24 hodin denně a 7 dní v týdnu s jejich oblíbenými písničkami. Díky nim děti hravou formou poznají svět, abecedu, čísla i barvy. LALA TV je primárně určena dětskému divákovi do 7 let. U této písničkové televize má celá rodina záruku, že dětem bude nabízen pouze vhodný obsah.
(370MHz,QAM256,SR6900)

[05. 09. 2022]

Nickelodeon a „Kouzelní Kmotříčci“ v angličtině

Jeden z pořadů na dětské televizi Nickelodeon se nyní vysílá na českém a slovenském trhu bez českého dabingu, který je jinak dostupný u všech titulů na této stanici. Nickelodeon aktuálně nemůže divákům v České republice a na Slovensku nabídnout s českým dabingem titul „Kouzelní Kmotříčci“ (The Fairly Odd Parents: Fairly Odder). Místo české lokalizace je divákům nabídnut anglický zvuk. Výroba českého dabingu k uvedenému pořadu byla opožděna v souvislosti s COVID-19 a v kombinaci se spuštěním nových streamovacích služeb. Dabingová studia jsou nyní zahlcena objednávkami klientů na výrobu místního dabingu.

Provozovatel nemůže uvedený pořad na stanici Nickelodeon stáhnout z vysílání. Feed televizního programu Nickelodeon je společný pro řadu dalších zemí a vyřazení titulu by tedy ovlivnilo vysílání i na dalších trzích.

Titul „Kouzelní Kmotříčci“ vysílá Nickelodeon od 5. do 21.9.2022.

[30. 08. 2022]

Údržbová přestávka

Omlouváme se posluchačům za nefunkčnost rozhlasové stanice Český rozhlas Radiožurnál. Z důvodu servisních prací bude rozhlasová stanice ČRo Radiožurnál v písmu FM (97,5 MHz) nedostupná. Výluka bude započata 30. 8. 2022 v odpoledních hodinách a potrvá několik dní. ČRo Radiožurnál můžete nadále poslouchat v pásmu DVB-C (televizní přijímače a Set-Top-Boxy) nebo pomocí FixProTV. (obnoveno 2.9.2022 v poledne)

[31. 07. 2022]

Změna výše měsíčních poplatků Základní a Rozšířené televizní nabídky

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o. je nucena vlivem nárůstu vstupních nákladů a inflace v České republice změnit po 3 letech cenu Základní a Rozšířené televizní nabídky.
Od 1. října 2022 bude výše měsíčního poplatku za Základní nabídku 119 Kč a za Rozšířenou nabídku 239 Kč.
Na tomto odkazu najdete informace, které Vám tato změna umožňuje v záležitosti smluvních vztahů s naší společností.
Věříme, že i přes tyto změny zachováte naší společnosti přízeň a nadále budete užívat naše služby