Aktuální informace

[21. 05. 2024]

Služba HBO Max se mění na MAX

Od 21. května 2024 prošla streamovací služba HBO Max změnou a nyní se prezentuje pod novým názvem Max. Přihlašovací údaje zákazníků zůstávají beze změny, a v případě používání služby na chytrých televizích či mobilních telefonech by měla proběhnout aktualizace aplikace automaticky. Všichni stávající uživatelé budou automaticky převedeni na Standardní balíček, který nabízí obraz ve Full HD kvalitě, možnost sledování na dvou zařízeních najednou a umožňuje offline stažení až 30 epizod nebo filmů.

Nově přepracovaná aplikace Max slibuje bohatší a personalizovanější obsah. Uživatelé si mohou vytvořit profily pro děti i dospělé, které lze ochránit PIN kódem, což zvyšuje bezpečnost a kontrolu nad obsahem.

Jako bonus, bez ohledu na typ předplatného, budou mít všichni předplatitelé Max exkluzivní přístup ke kompletnímu obsahu letních olympijských her v Paříži, které se konají od 26. července do 11. srpna. Tato speciální nabídka umožní fanouškům sledovat všechny vzrušující momenty této prestižní sportovní události.

[01. 05. 2024]

BBC Earth HD na KTKdigi

Nabídku placených kanálů KTKdigi a internetové platformy ModernTV obohatí nová stanice – BBC Earth HD. V rámci promo akce je stanice v tomto měsíci dostupná pro všechny zákazníky. Kanál BBC Earth HD přináší dokumentární pořady o přírodě, vědě, společnosti i historii. Pro fanoušky dokumentů o přírodě doporučujeme sérii Láska v říši zvířat. Ani ve světě zvířat není snazší najít správného partnera než ve světě lidí. Cesta k lásce může být humorná, extravagantní, násilná nebo něžná, ale cílem je samozřejmě vždy totéž… V květnu je BBC Earth dostupný pro všechny klienty KTKdigi. Od června bude nová stanice součástí balíčku Rozšíření nabídka plus.   Televizní přijímače mohou vyžadovat opětovné naladění. (266Mhz, QAM256, BR6900)

 

[31. 05. 2024]

ME 2024 v Německu

Evropský šampionát ME 2024 v Německu se letos odehraje od 14. června do 14. července 2024 na deseti německých stadionech. Tím, že se mistrovství Evropy 2024 odehraje v sousedním Německu, se českým fanouškům otevírá skvělá možnost, jak tento fotbalový svátek navštívit. Co se týče vysílání, bychom se tentokrát měli vrátit k tradičnímu nastavení. Výhradní práva na vysílání šampionátu má Česká televize, konkrétně by vše podstatné mělo být na kanálu ČT Sport. Kromě toho budou všechna utkání k vidění také na internetové platformě ČT Sport Plus.

Výsledek sedmnáctého evropského šampionátu bude znám 14. července 2024 po finálovém klání v Berlíně. O třetí místo se na ME nehraje, bronz získají oba poražení semifinalisté. Čeští reprezentanti své působení v základní skupině zahájí v úterý 18. června od 21 hodin utkáním se silným Portugalskem, v jehož dresu čeká pravděpodobně poslední velká mezinárodní akce legendárního Cristiana Ronalda. Na zbylé dva zápasy se Češi přesunou z Lipska do Hamburku a zde se nejprve utkají 22. června s nováčkem na evropských šampionátech – Gruzií. V závěrečném skupinovém zápase pak ve středu 26. června od 21 hodin Češi vyzvou houževnaté Turecko.

 

[19. 04. 2024]

MS v hokeji 2024

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se uskuteční od 10. do 24. května 2024 v Praze a Ostravě. Nadcházející evropský šampionát bude samozřejmě ke shlédnutí i v KTKdigi. Vysílací práva vlastní Česká televize, která všech 64 zápasů nabídne na své platformě ČT sport Plus. (skrze HbbTV a zelené tlačítko u chytrých televizí) Na televizním kanálu ČT Sport budeme moci sledovat přímé přenosy z 33 zápasů. Přímé přenosy na ČT sport a ČT sport Plus najdete v seznamu zde => www.ctsport.cz/plus 

Český tým si odbude premiéru v Praze v pátek 10. května proti Finsku ve 20:20 místního času. V odpoledním zápase nastoupí na led Švýcarsko proti Norsku. Ostatní týmy si ve skupině A poprvé zahrají o den později – Velká Británie proti Kanadě, Rakousko proti Dánsku a Norsko proti Česku. Ve slezské metropoli zahájí v pátek 10. května program Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji Slovensko proti Německu od 16:20.

[28. 03. 2024]

NOVINKA – Warner TV

(SPOUŠTÍME 2. 4.) – Warner TV přinese divákům unikátní kombinaci zábavy pro všechny věkové kategorie. Od akčních filmů, populárních seriálů, rodinných komedií až po exkluzivní premiéry. Televizní přijímače mohou vyžadovat opětovné naladění. (266Mhz, QAM256, BR6900) (Základní nabídka – pozice 46) Sledujte také ve FixProTV.

Sesterské televizní stanice Warner TV v Česku jsou výhradně placené. Jde o zpravodajský kanál CNN, filmové kanály HBO a Cinemax, dokumentární Discovery a Animal Planet, dětské CN a Cartoonito, lifestylové HGTV, Travel Channel, TLC, Food Channel a ID a sportovní kanály Eurosport. Těmto kanálům bude Warner TV dělat promo a zároveň bude propagovat i streamovací službu MAX, která od svého startu 21. května nabídne víc než dvojnásobnou knihovnu oproti dnešnímu HBO Max, včetně lineárních kanálů Eurosport, speciálního balíčku Sport a komplexního pokrytí letních olympijských her v Paříži, jejichž vysílací práva před časem zakoupila společnost Discovery, majitel Eurosportu.