KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

STAVBA RODINNÉHO DOMU

Plánujete výstavbu rodinného domu a chcete ve správný čas začít řešit připojení objektu na síť KTK (KTKoptic)? Kontaktujte naši společnost Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., proberte s námi dostupné možnosti a domluvte se s našimi techniky, jak dále postupovat.

Proč?

Doporučujeme nás kontaktovat již ve fázi výběru stavebního pozemku a při přípravě projektu pro stavební povolení. Jedním z důvodů je zjištění umístění sítí na pozemku a v blízkém okolí. Druhým pak budoucí napojení vašeho domu k síti KTK. Podmínkou napojení objektu k síti KTK je splnění technických, ekonomických a správních podmínek napojení v dané lokalitě.

Jak?

Nejprve si zažádejte o Vyjádření o existenci sítí. Prověřením přítomnosti sítí zjistíte, zda jsou uloženy v místě plánovaného umístění domu. Součástí vyjádření jsou také doporučení, co je vhodné předem připravit pro budoucí napojení domu k telekomunikační síti KTK. Jedná se zejména o zahrnutí přípojky KTK do stavebního řízení v rámci získání stavebního povolení a dále o přípravu vnitřních rozvodů v domě. Detailnější info si můžete stáhnout zde.

Kontakty a odkazy

V obdrženém Vyjádření naleznete kontaktní osobu, která s vámi probere následný postup.  

 
 

 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz