Vysvětlení pojmů a doplňující informace

« Zpět na FixProTV

Smart TV – televizor vybavený vlastním operačním systémem a připojením k internetu. Zda je možné „nainstalovat“ FixProTV do Vaší televize, zjistíte na odkazu Podporovaná zařízení. Doporučujeme připojovat televizor prostřednictvím ETHERNET zásuvky UTP kabelem. Připojení přes WIFI není vhodné.

Zpětné zhlédnutí – umožňuje podívat se na televizní pořad zpětně po jeho odvysílání. Doba, po kterou je možné se na pořad zpětně podívat, je stanovována podle podmínek jednotlivých TV stanic a obvykle je 7 dnů. Možnost zpětného přehrání pořadu je v TV programu označena symbolem play (trojúhelníček).

Timeshift – zpětné sledování. Na již běžící pořad se můžete dívat zpětně od začátku (nestihnete včas jeho začátek) nebo můžete pozastavit jeho sledování (odběhnete kdykoliv od televizoru, když potřebujete).

Rekordér – prostřednictvím elektronického televizního programu si můžete označit pořady, na které se chcete podívat později. FixProTV zajistí jejich nahrání v centrálním datovém centru a Vy se můžete kdykoliv později na pořad podívat prostřednictvím kteréhokoliv zařízení (smart TV, mobil, tablet, televizor…). Vaše nahrávky jsou dostupné prostřednictvím odkazu Nahrávky.

Přehledný televizní program je součástí FixProTV. Umožňuje snadnou orientaci v programovém schématu jednotlivých stanic, vyhledávání pořadů podle názvů a automatického nahrávání pořadů a seriálů.

Službu FixProTV zajišťuje pro Kabelovou televizi Kopřivnice, s.r.o. sdružení kabelových televizí FixPro, z.s. na technologické platformě ModerniTV.