Vysvětlení pojmů a doplňující informace

« Zpět na FixProTV

Chytrý televizor – televizor vybavený vlastním operačním systémem a připojením k internetu. Zda je možné „nainstalovat“ FixProTV do Vaší televize, zjistíte na www.fixprotv.cz odkaz Podporovaná zařízení. Doporučujeme připojovat televizor prostřednictvím ETHERNET zásuvky UTP kabelem. Připojení přes WIFI není vhodné.

Archiv – tato funkce je součástí Timeshift. Umožňuje podívat se na televizní pořad zpětně po jeho odvysílání. Doba, po kterou je možné se na pořad zpětně podívat, je stanovována podle podmínek jednotlivých TV stanic a délky Timeshift, který máte předplacený. Možnost zpětného přehrání pořadu z Archivu označuje zelený trojúhelník v TV programu.

Timeshift – zpětné sledování. Na již běžící pořad se můžete dívat zpětně od začátku (nestihnete včas jeho začátek) nebo můžete pozastavit jeho sledování (odběhnete kdykoliv od televizoru když potřebujete).

Rekordér – prostřednictvím elektronického televizního programu si můžete označit pořady, na které se chcete podívat později. FixProTV zajistí jejich nahrání v centrálním datovém centru a Vy se můžete kdykoliv později na pořad podívat prostřednictvím kteréhokoliv zařízení (mobil, tablet, televizor…).

Přehledný televizní program je součástí FixProTV. Umožňuje snadnou orientaci v programovém schématu jednotlivých stanic, vyhledávání pořadů podle názvů a automatického nahrávání seriálů.

Službu FixProTV zajišťuje pro Kabelovou televizi Kopřivnice, s.r.o. sdružení kabelových televizí FixPro, z.s. na technologické platformě ModerniTV.