FixProTV

TEST ZDARMA Set-top-box Chytrá televize Mobil Počítač

Ceny jednotlivých služeb (doplňků) se sčítají

FixProTV

41 kanálů
29 rozhlasových stanic
2 až 120 hodin nahrávání
2 až 168 hodin zpětné sledování

Cena 47 Kčnebo
bezplatně

Předplacení FixProTV je nutné
pro objednání dalších doplňků
 

FixProTV plus


50 hodin nahrávání
168 hodin zpětné sledování

Cena 39 Kčnebo
bezplatně

Doplněk pro FixProTV
 

FixProTV rekordér


120 hodin nahrávání


Cena 59 Kčnebo
bezplatně

Doplněk pro FixProTV
 

FixProTV – sledujte televizní vysílání prostřednictvím aplikace na své Smart TV, Android TV BOXu, na svém mobilu, tabletu či počítači. Připojte svou Smart TV k internetu a využívejte možnosti, které Vám FixProTV nabízí, jako je třeba možnost pozastavit program, na který se právě díváte, pustit si znova od začátku pořad, který již běží (timeshift, tj. časový posun), nebo si nahrát Váš oblíbený film a kdykoliv později se na něj podívat.

Součástí FixProTV je přehledný televizní program s možností vyhledávání pořadů podle názvů a automatického nahrávání seriálů. Přihlaste se a vyzkoušejte zdarma, co FixProTV umí.

Příklad objednávky FixProTV

Chci používat FixProTV současně na tabletu a chytré televizi. Stačí mi délka zpětného sledování a nahrávek 2 hodiny. Objednávám základní verzi FixProTV. Platím měsíčně 47 Kč nebo využiji možnosti až 100% slevy.

Chci používat FixProTV současně na tabletu, mobilu a chytré televizi. Chci délku zpětného sledování 168 hodin a možnost nahrávat 50 hodin. Objednávám základní verzi FixProTV (47 Kč) a k tomu FixProTV plus (39 Kč). Celkem zaplatím 96 Kč nebo využiji možnosti až 100% slevy.

Informace o službě

Jak službu FixProTV aktivovat
Vysvětlení pojmů a doplňující informace
Omezení některých funkcí FixProTV
Kanály základní programové nabídky