Vyzkoušejte si nabídku HD programů v naší kabelové televizi!!!

Kabelová televize Kopřivnice uvedla do testovacího provozu všechny HD programy, které budou zařazeny do nově připravovaného programového HD balíčku. V rámci promotion akce můžete dočasně volně sledovat většinu programů, které budou do této HD nabídky zařazené.
Co bude HD balíček obsahovat.
Sportovní programy – Eurosport HD, Eurosport2 HD a Nova Sport HD. Z oblasti hudby jsou v naší nabídce Mezzo Live HD (vážná hudba) nebo MTV Live HD z oblasti moderní hudby. Vaše děti určitě potěší Nickelodeon HD a milovníky cestování a vědy pak Spektrum HD a Discovery HD Showcase. Program History Channel HD představuje to nejkvalitnější z nabídky historicko – dokumentárních programů, které je možné v českém jazyce sledovat. Animal Planet HD je skutečnou lahůdkou pro milovníky přírody, neboť kvalitní obraz je pro přírodopisný kanál základem. Film Europe Channel HD Vám přinese kvalitní filmovou tvorbu s originálním zvukovým doprovodem, který Vás opravdu vtáhne do děje. Vyznavači erotiky pak ocení Hustler HD/3D neboť bude vysílat 24 hodin denně.

Nalaďte si na svých HD televizorech programy ve vysokém rozlišení a poznáte skutečně kvalitní obraz.
Další informace ohledně ceny a možnosti vybírat si do HD balíčku jen programy, na které se skutečně díváte, budeme postupně přinášet na www.ktkdigi.cz

S pozdravem Služby KTKdigi