Tento víkend volné vysílání Cinemaxu

Dva dny filmové zábavy si všichni naši zákazníci mohou užít už tento víkend!

Konec prázdnin jsme se vám rozhodli zpříjemnit volným vysíláním prémiových kanálů Cinemax a Cinemax 2. Těšit se můžete na 48 hodin kvalitní filmové zábavy – volné vysílání začíná v sobotu 10. 9. od 6:00 a potrvá do pondělí 12. 9. 6:00.

Kanály Cinemax a Cinemax 2 se představují ve zcela nové podobě. Obě stanice přinášejí svůj vlastní specifický program     24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zcela bez reklam. Kanál Cinemax je mainstreamově orientovaný program zaměřený na americkou a světovou filmovou produkci, originální seriály, dramata, komedie, akční, dobrodružné i kriminální filmy, horory, fantasy a sci-fi. Cinemax 2 je artový program zaměřený na unikátní evropské a zároveň nezávislé snímky z celého světa. Náročnější divák ocení cenami i uznáním kritiků ověnčené festivalové snímky a kultovní seriály z celého světa. 

Pro sledování kanálů Cinemax a Cinemax 2 není třeba nic dělat, ve vaší programové nabídce se během volného vysílání zobrazí automaticky. Musíte mít pouze správně naladěnou televizi nebo set-top-box se všemi programy KTKdigi. O volném víkendu mohou diváci Cinemaxu sledovat například premiéru nového seriálu Quarry nebo drama Partyzán.
Stačí jen přepnout. Přejeme příjemnou zábavu!