KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz
 
Menu

Tento víkend volné vysílání Cinemaxu

Dva dny filmové zábavy si všichni naši zákazníci mohou užít už tento víkend!

Konec prázdnin jsme se vám rozhodli zpříjemnit volným vysíláním prémiových kanálů Cinemax a Cinemax 2. Těšit se můžete na 48 hodin kvalitní filmové zábavy – volné vysílání začíná v sobotu 10. 9. od 6:00 a potrvá do pondělí 12. 9. 6:00.

Kanály Cinemax a Cinemax 2 se představují ve zcela nové podobě. Obě stanice přinášejí svůj vlastní specifický program     24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zcela bez reklam. Kanál Cinemax je mainstreamově orientovaný program zaměřený na americkou a světovou filmovou produkci, originální seriály, dramata, komedie, akční, dobrodružné i kriminální filmy, horory, fantasy a sci-fi. Cinemax 2 je artový program zaměřený na unikátní evropské a zároveň nezávislé snímky z celého světa. Náročnější divák ocení cenami i uznáním kritiků ověnčené festivalové snímky a kultovní seriály z celého světa. 

Pro sledování kanálů Cinemax a Cinemax 2 není třeba nic dělat, ve vaší programové nabídce se během volného vysílání zobrazí automaticky. Musíte mít pouze správně naladěnou televizi nebo set-top-box se všemi programy KTKdigi. O volném víkendu mohou diváci Cinemaxu sledovat například premiéru nového seriálu Quarry nebo drama Partyzán.
Stačí jen přepnout. Přejeme příjemnou zábavu!

 

 
© 2008 KTKdigi – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz