Služba HBO Max se mění na MAX

Od 21. května 2024 prošla streamovací služba HBO Max změnou a nyní se prezentuje pod novým názvem Max. Přihlašovací údaje zákazníků zůstávají beze změny, a v případě používání služby na chytrých televizích či mobilních telefonech by měla proběhnout aktualizace aplikace automaticky. Všichni stávající uživatelé budou automaticky převedeni na Standardní balíček, který nabízí obraz ve Full HD kvalitě, možnost sledování na dvou zařízeních najednou a umožňuje offline stažení až 30 epizod nebo filmů.

Nově přepracovaná aplikace Max slibuje bohatší a personalizovanější obsah. Uživatelé si mohou vytvořit profily pro děti i dospělé, které lze ochránit PIN kódem, což zvyšuje bezpečnost a kontrolu nad obsahem.

Jako bonus, bez ohledu na typ předplatného, budou mít všichni předplatitelé Max exkluzivní přístup ke kompletnímu obsahu letních olympijských her v Paříži, které se konají od 26. července do 11. srpna. Tato speciální nabídka umožní fanouškům sledovat všechny vzrušující momenty této prestižní sportovní události.