13. května změna v digitálním vysílání KTK – nutnost přeladění přijímačů

Kabelová televize Kopřivnice připravuje pro své zákazníky další rozšiřování digitální programové nabídky. S tímto krokem jsou spojené i nutné technické úpravy na hlavní stanici kabelové televize. Změna konfigurace některých programů proběhne v pondělí 13.května dopoledne (9:00h) a dotkne se televizních diváku, kteří sledují naše programy prostřednictvím digitálního vysílání. Pokud po tomto termínu budete mít namísto některých oblíbených programů pouze černou obrazovku, budete muset provést opětovné naladění svého televizoru nebo a SET-TOP-BOXu.

Upozorňujeme, že opětovné naladění je třeba provádět přesně podle návodu, který byl přiložený u přístrojů nebo informací na www.ktkdigi.cz/jak-naladit-set-top-boxy-televizory. Jedině postup, kdy u přístroje použijete „tovární nastavení“ zaručí, že skutečně naladíte všechny programy, které KTK nabízí. Aktuální přehled programů, které jsou v nabídce kabelové televize najdete na www.ktkdigi.cz/programova-nabidka.

Omlouváme se za případné těžkosti, které Vám tento krok způsobí. Pro další rozvoj našich služeb je však nevyhnutelný. V případě jakýchkoliv problémů či dotazů jsme k dispozici na kontaktech uvedených na našich www stránkách. Videoukázka přeladění STB