Nova 2 se přejmenuje na Nova FUN

Od 20. září začne stanice Nova 2 vysílat pod názvem Nova Fun. Vyplývá to z informací, které televize zveřejnila v rámci své reklamní kampaně, kterou rebranding komunikuje. Společně se změnou názvu má stanice Nova 2 projít také obsahovou úpravou, jejímž cílem je přiblížit kanál mladšímu publiku. 

Ve stejný den – tedy 20. září – se na obrazovkách Nova Action objeví nové logo. Stanice Nova Action se bude ještě více zaměřovat na mužské diváky, kromě oblíbených seriálů přinese i dokumentární seriály a reality TV.

Během podzimu plánuje skupina Nova představit další tematický kanál – novou stanici pro ženy Nova Lady. Termín startu je stanoven na 18. října 2021. Jak již název stanice napovídá, vysílání bude cílit především na ženy, kterým přinese seriály, telenovely, reality show či dramata. Z pořadů vlastní produkce to bude denní seriál Ulice, populární seriál Ordinace v růžové zahradě 2 a Mise nový domov. Z akvizic se mohou diváci těšit na romantický seriál Moje sladká lež, americký Dobrý doktor, či britský Panství Downton. Na dotazy našich klientů, zda budeme šířit novou stanici Nova Lady, odpovídáme, že s Novou jednáme o komerčních podmínkách, které by byly pro naše zákazníky přijatelné.