Formule1 již příští víkend!

Na co se můžeme těšit a připravovat? Formuli 1 uvidíme i nadále v roce 2016 a 2017 exkluzivně na stanicích Sport1 a Sport2 (Sport2 HD).

Diváci a fanoušci F1 se mohou i nadále těšit na již zavedenou podobu vysílání sezony Formule 1 a to v podobě moderního studia, on-site reportéra a profesionálních komentátorů a i pro rok 2016 – pro naše diváky připravujeme mnoho nového.

Kalendář na rok 2016 už je jasně daný a začátek nás všechny čeká 20. března Velkou cenou Austrálie v Melbourne. Sezona 2016 však už nyní vybízí fanoušky k mnoha otázkám: Jak bude vypadat závod Velké ceny Evropy poprvé zařazený do kalendáře? Jaká bude výkonnost nového tymu Haas? Udrží si Mercedes svou dominanci? S čím přijde Ferrari? Nebo překvapí jiný tým? Co například Red Bul s motory (Renault) Tag Heuer nebo Torro Rosso s motory Ferrari?

TIP: Fanouškům a příznivcům Formule 1 doporučujeme navštívit naše Kontaktní místo a předplatit si některý z balíčků Thematic HD (Mix nebo Plus). Budou tak mít možnost sledovat tréninky i nedělní hlavní závody.