Programové změny na KTKdigi

Zábavní a komediální kanál Comedy Central Prima se v pondělí 30.1.2017 objeví v základní nabídce KTKdigi. Comedy Central Prima se bude vysílat ve formátu MPEG-2/SD. Pro příjem není tedy nutný novější Set-Top-Box či televizor s DVB-C tunerem a MPEG-4 dekodérem, který již některé stanice bezpodmínečně vyžadují. (394MHz,QAM256,SR6900)

V tento den dojde také k několika technickým změnám. Převážně se bude jednat o přejmenování názvů stanic. Změny se tedy dotknou programu Nickelodeon SD, který nahradil původní pozici po MTV Europe, a také programu Travel Channel SD, který zůstane na původní pozici po ukončeném kanálu VH1. Z důvodu časového sjednocení změn dojde také s malým předstihem k přejmenování programů skupiny Nova. Rebrandem stanic TV Fanda na Nova Action, kanálu TELKA na Nova GOLD a TV Smíchov na Nova 2, tak dojde ke sjednocení názvů skupiny Nova. (oficiálně od 4.2.2017, kdy se představí nejen nové názvy, ale také nové loga i grafika)

Od 1. ledna došlo rovněž ke změně názvu kanálu Barrandov Muzika, který je nyní vysílaný pod názvem Barrandov Family. Podobně jako CCTV News, který se nově jmenuje CGTN.

Nově diváci najdou kanál KTK informuje. Kde se mohou pravidelně dovídat o aktuálních technických změnách nebo o radách jak se vyhnout potížím při sledování digitální nabídky KTKdigi.